O nás

V autoservise LB autos v Nitre ponúkame vodičom zo  širokého okolia všetko, čo ich vozidlo potrebuje, aby s ním mohli jazdiť pohodlne, bezpečne a s maximálnym komfortom. Nezáleží na tom, akú značku a typ automobilu vlastníte, nezávisle na tom Vám dokážeme poskytnúť kompletný servis vrátane všetkých mechanických prác, diagnostiky, servisných prehliadok alebo služieb pneuservisu.

Tím našich profesionálov má so svojou prácou dlhoročné skúsenosti a svoju prácu robí s maximálnou precíznosťou a vo vysokej odbornej kvalite. I vďaka tomu Vám dokážeme zaručiť, že z nášho servisu budete odchádzať spokojní a že Vaše vozidlo ešte dlho vydrží v perfektnej kondícii. Naviac si dávame záležať tiež na tom, aby pre Vás bol celý priebeh našej spolupráce bezproblémový a presne zodpovedal Vašim potrebám. Možno aj preto sa naša relatívne mladá spoločnosť rýchlo stala stabilným a zabehnutým partnerom klientom z celého Nitrianskeho kraja. Budeme radi, pokiaľ nás kedykoľvek vyskúšate i Vy – stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na detailoch.

V  ponuke LB autos nájdete nasledujúce služby:

  • kompletné servisné a mechanické práce – Vykonávame bežné opravy a údržbu vozidiel všetkých typov a značiek. Patria sem komplexné servisné prehliadky, ktoré Vám pomôžu identifikovať slabé miesta Vášho auta a dať prípadné problémy do poriadku, ale tiež bežnú údržbu klimatizácie a výmeny kvapalín. Venujeme sa i opravám podvozkov, motorov a prevodoviek alebo brzdných systémov. Vymieňame filtre, sviečky, tlmiče, kĺby a čapy. Zariadime pre Vás i lakovanie vozidla alebo výmenu autoskiel.
  • pneuservis – Priamo v našej prevádzke Vám predáme pneu v najlepšej kvalite a sami tiež urobíme výmenu. Zaisťujeme taktiež drobné opravy defektov a robíme kontrolu a vyváženie geometrie.
  • predaj náhradných dielov – Na sklade priamo v autoservise máme stovky náhradných dielov na vozidlá všetkých značiek a väčšinu ďalších náhradných dielov dokážeme zohnať vo veľmi krátkom termíne. Klientom dodávame diely od špičkových, osvedčených výrobcov, s ktorými máme dlhodobé pozitívne skúsenosti.

Ďalšie služby:

  • diagnostika vozidiel
  • predaj a montáž ťažných zariadení
  • opravy alternátorov a štartérov
  • príprava na STK
  • výmeny a opravy čelných skiel.

Zastavte sa v našej prevádzke v Nitre alebo nám zavolajte a spýtajte sa na podrobnosti ohľadne našich služieb! Sme tu pre Vás, aby sme Vás po nehode alebo poruche vozidla čo najskôr vrátili na cesty a urobíme všetko preto, aby ste s našimi službami boli spokojní. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Otváracia doba

Pondelok 8:00 – 16:00
Utorok 8:00 – 16:00
Streda 8:00 – 16:00
Štvrtok 8:00 – 16:00
Piatok 8:00 – 16:00