Skúsenosti autoservisu

Autoservis LB autos funguje v Nitre už od roku 2003, v súčasnej forme pracujeme od roku 2014. Za sebou máme bohaté skúsenosti v oblasti mechanických prác i diagnostiky, služieb pneuservisu i servisných prehliadok. Po tom, čo sme obslúžili stovky klientov z celého Nitrianskeho kraja, už môžeme tvrdiť, že sme sa stali stabilnou a zabehnutou firmou – veľa našich zákazníkov sa k nám napokon opakovane vracia, kedykoľvek potrebujú so svojim vozidlom pomôcť.  Za takmer pätnásť rokov práce  sme sa naučili pracovať v špičkovej kvalite, a ak si u nás objednáte ktorúkoľvek službu, dokážeme Vám zaručiť, že od nás so svojím vozidlom budete odchádzať spokojní.

Náš tím dokáže spoľahlivo identifikovať každú chybu a postarať sa, aby ste sa jej čo najrýchlejšie zbavili. Rýchlo a spoľahlivo zvládneme všetky drobné servisné práce bez toho, aby sme Vás dlho zdržiavali – príklad bežnú výmenu kvapalín, plnenie klimatizácie alebo prezutie pneu. Pretože sa v odbore pohybujeme tak dlho, vieme aké materiály a diely najdlhšie  vydržia a vyberáme pre Vás tie najlepšie značky, aby Vaše vozidlo fungoval ako nové.

Aby sme takýto servis klientom dokázali sľúbiť dlhodobo, je pre nás nutnosťou sa neustále vzdelávať a aktívne sledovať vývoj v odbore, ktorý následne reflektujeme vo svojej práci. Nechceme sa zastaviť na mieste a neustále vyhľadávame ďalšie a ďalšie výzvy, ktoré majú potenciál posunúť naše služby  ďalej. Budeme radi, pokiaľ pri tom s nami nabudúce budete i Vy – stačí sa zastaviť priamo v autoservise alebo sa nám ozvať a popísať nám svoj problém. Veríme, že s našimi službami budete spokojní!